Verkoop

Rayon indeling Ferroli Nederland Rayonmanager  
 

Dhr. Marcel Dreijer
Uw regiomanager:
Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Noord Holland, Flevoland
Marcel.Dreijer@ferroli.nl
06-207 094 14

 

 
  Dhr. Marcel Klink
Uw regiomanager
Noord Brabant, Zuid Limburg, Gelderland
Marcel.Klink@ferroli.nl
06-207 094 51

 


 
  Dhr. Jan Willem van Swaay
Uw regiomanager
Noord Brabant, Zuid-Holland, Zeeland, Utrecht
Jan-Willem.van.Swaay@ferroli.nl
06-508 392 07

 


 
  Dhr. Wesley Ponsen
Uw regiomanager
Noord- en Zuid-Holland
wesley.ponsen@ferroli.nl
M 06-207 094 57

 

 
  Mevr. Helga Sprenkels-Dado
Uw Productmanager Stadsverwarming / Pellet kachels & ketels
Geheel Nederland
Helga.Sprenkels@ferroli.nl
M 06-207 094 39

 

 
Algemeen Nederland Afdeling Verkoopbinnendienst

Tel. 076-5 725 700
Fax. 076-5 725 780
E-mail:
verkoopbinnendienst@ferroli.nl

Algemeen Nederland Afdeling Verkoop Onderdelen

Tel. 076-5 725 720
Fax. 076-5 725 710
E-mail:
verkooponderdelen@ferroli.nl